Fődíj és különdíj a 2018. évi Magyar Science on Stage Fesztiválon

A Magyar Science on Stage Fesztiválon (2018. október 5–7., Szeged, Szent-Györgyi Albert Agóra) a részt vevő pedagógusok kicserélték kreatív oktatási ötleteiket és jó pedagógiai módszereiket. Ezen túlmenően az akadémikusokból, egyetemi tanárokból és elismert hazai pedagógusokból álló 12 tagú zsűri díjazta a legkiválóbbnak tartott néhány projektet. Kutatócsoportunkból Papp Katalin és Flach Fanni Első csók a tudománnyal: gyermekkísérletek iskolán kívüli környezetben című projektje fődíjat nyert, és ezzel bekerült a 2019. évi portugáliai nemzetközi Science on Stage Fesztiválon hazánkat képviselő csapatba. Molnár Milán és Tóth Máté Komplex természettudományos nevelés-oktatás megvalósítása kisiskolás kortól című projektje a Eötvös Loránd Fizikai Társulat különdíját kapta.