Előadások a Természettudományi-matematikai-informatikai oktatás munkacsoport éves beszámoló konferenciáján.

Kutatócsoportunk eredményeiről Korom Erzsébet A tudományos gondolkodás fejlesztésének szerepe a természettudományos nevelésben, Z. Orosz Gábor és Radnóti Katalin Kutatásalapú foglalkozástervek kipróbálása kémia- és fizikaórákon címmel tartott előadást 2017. november 14-én Szegeden az MTA SZAB Székházban. A tanulóközpontú természettudományi-matematikai-informatikai oktatás a szakiskolától a kiemelkedő tehetségek gondozásáig című rendezvényen a Magyar Tudományos Akadémia Tantárgy-pedagógiai Kutatási Programjában a Természettudományi-matematikai-informatikai oktatás munkacsoport kutatócsoportjai számoltak be munkájukról.